UBEZPIECZENIE DZIECI rok szkolny 2020/2021

Poniżej przedstawiamy ofertę dobrowolnego ubezpieczenia dzieci w bieżącym roku szkolnym. Polisę zawierają Państwo bezpośrednio z Towarzystwem ubezpieczeniowym. Rada rodziców i Szkoła Podstawowa nr 27 nie są stroną ani pośrednikiem w zawieraniu tej umowy. Mogą Państwo skorzystać z dowolnej innej oferty ubezpieczenia u dowolnego brokera ubezpieczeń.

Szanowni Państwo

W załączeniu przesyłam materiały informacyjne, dotyczące oferty ubezpieczenia NNW dla dzieci i uczniów w roku szkolnym 2020/2021.

Całość opisana jest na mojej stronie https://www.ubezpieczenia-gda.pl – po wejściu wystarczy wybrać z listy nazwę placówki i przejść dalej.

Zapraszam do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami przed dokonaniem zakupu określonego wariantu.

Na zakładce „korzyści” wymienione są najważniejsze atuty oferty, w zakładce „do pobrania” wszystkie pliki załączonych materiałów oraz dokumenty informacyjne o mojej multiagencji.

Można już przystępować do ubezpieczenia on-line a zapisy trwają.

Odpowiedzialność w ramach polis grupowych w dostępnych 4 wariantach rozpocznie się jak zawsze od 01.09.2020 r

Rodziców lub opiekunów, którzy nie korzystają z bankowości internetowej proszę o kontakt telefoniczny, aby skorzystać z innej wersji przystąpienia (w załączeniu wzór oświadczenia).

Planuję także przeprowadzenie prezentacji online o ubezpieczeniach szkolnych, o czym powiadamiam w kolejnej wiadomości, którą można przekierować do Rodziców.

Rozpocząłem też kampanię informacyjną na firmowym profilu FB: Arkadiusz Kamiński Ubezpieczenia

Zachęcam do skorzystania z narzędzi internetowych, co zapewni obu stronom komfort w zachowaniu dystansu.

Każdorazowo jestem do Państwa dyspozycji w przypadku pytań.

Arkadiusz Kamiński

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe