KADRA PEDAGOGICZNA - ROK SZKOLNY 2020-2021 |
||
Adam Perzyński |
DYREKTOR |
|
Anna Krause |
WICEDYREKTOR |
|
WYCHOWAWCY KLAS |
||
Paula Bielawska |
Grupa 0a |
|
Paulina Potrykus |
Grupa 0a |
|
Anna Budzińska |
Klasa Ia |
|
Magdalena Szuksta-Cendrowska |
Klasa Ib/LOGOPEDA |
|
Jagienka Zając |
Klasa IIa |
|
Alicja Stężka |
Klasa IIb |
|
Anna Leoszewska |
Klasa IIc |
|
Mariola Żeromska |
Klasa IIIa |
|
Ewa Patok |
Klasa IIIb/LOGOPEDA |
|
|
||
Katarzyna Pająkowska-Dabrynin |
Klasa IVa/język angielski |
|
Beata Janecka |
Klasa IVb/język polski |
|
Ewa Brudzyńska |
Klasa Vb/matematyka |
|
Jerzy Jakubowski |
Klasa Va/matematyka |
|
Joanna Niwińska |
Klasa VIa/ język polski/biblioteka |
|
Sylwia Wolff |
Klasa VIb/Matematyka/Informatyka |
|
Dominika Breza |
Klasa VIc/ język angielski |
|
Joanna Dulek |
Klasa VIIa/Zajęcia komputerowe/informatyka |
|
Patryk Zahaczewski |
Klasa VIIb/WF/GK |
|
Jolanta Okonek |
Klasa VIIc/matematyka |
j.okonek@sp>27.edu.gdansk.pl |
Jadwiga Trzcińska |
Klasa VIId/Historia/ ETYKA |
|
Ewa Pilarska |
Klasa VIIIa/plastyka/biblioteka |
|
Małgorzata Niechwiedowicz |
Klasa VIIIb/ język polski |
m.niechwiedowicz@sp27.edu.gdansk.pl |
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW |
||
Małgorzata Borowiak |
Fizyka |
|
Ewa Filiks |
Biologia |
|
Maciej Wochowski |
Technika |
|
Katarzyna Wolny |
język hiszpański |
|
Faustyna Hinc |
Muzyka/j. angielski |
|
Siostra Nazareta |
Religia |
|
Ksiądz Wojciech Kuliński |
Religia |
|
Jagoda Wieczorek |
WF |
|
Andrzej Cyperski |
WF |
|
Adrian Czwojda |
WF |
|
Klaudia Węgrzynowska |
WF |
|
Dariusz Sarnowski |
WF/ świetlica |
|
Paulina Malinowska |
Geografia/przyroda/biologia |
|
Daria Świderska |
Chemia/świetlica |
d.swiderska@sp27.edu.gdansk.pl |
NAUCZYCIELE SPECJALIŚCI |
||
Anna Meslin-Kuźniak |
Psycholog |
|
Anna Wierzbowska |
Nauczyciel pedagogiki specjalnej klasa Vb |
|
Patrycja Zapała |
Nauczyciel pedagogiki specjalnej klasa Ia |
|
Beata Graban |
Nauczyciel pedagogiki specjalnej „0” |
|
Marta Głowacka |
Nauczyciel pedagogiki specjalnej klasa IIb |
|
Katarzyna Markiewicz |
Nauczyciel pedagogiki specjalnej klasa III b/ świetlica |
|
Renata Panek |
Nauczyciel pedagogiki specjalnej klasa IVb |
|
Alicja Szulc-Boczek |
Nauczyciel pedagogiki specjalnej klasa Va |
|
Martyna Tron-Lorenc |
Nauczyciel pedagogiki specjalnej klasa IIc/obowiązki psychologa |
|
Beata Gołębiowska |
Nauczyciel pedagogiki specjalnej klasa VIIIa/WDŻWR |
|
NAUCZYCIELE WYCHOWAWCY ŚWIETLICY |
||
Marianna Kłosińska |
Wychowawca świetlicy |
|
Barbara Piepka |
Wychowawca świetlicy |
|
Pola Lechowicz |
Wychowawca świetlicy |