Dnia 4 stycznia 2019 roku w ASP w Gdańsku odbyło się wręczenie dyplomów i upominków uczniom nagrodzonym w V edycji wojewódzkiego konkursu „Przemalowujemy dzieła mistrzów.  Święty Jerzy i smok Paola Uccella”.
Nasza szkoła była organizatorem tego przedsięwzięcia. Nagrody dla laureatów ufundowała Rada Rodziców, ZNP oraz Pani Justyna Małecka.
W konkursie wzięło udział 134 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego.
Wśród nagodzonych uczestników znalazła się uczennica z naszej szkoły, Basia Marzec, która otrzymała wyróżnienie.
Dzięki uprzejmości Dziekan ASP, Pani Aleksandry Jadczuk, najciekawsze prace można oglądać
w Patio ASP do 18 stycznia 2019 r. Wśród nich znajdują się dzieła czworga naszych uczniów: Aleksandry Czerwińskiej, Zofii Dropiewskiej, Alicji Wiśniewskiej i Michała Zborały.
Gratulujemy wszystkim Uczestnikom konkursu i zapraszamy do obejrzenia wystawy.